Wie is wie

REGIODIRECTEUR DIENST PEDAGOGISCHE BEGELEIDING REGIO MECHELEN-BRUSSEL

afbeelding van peter.opteynde_688

Peter Op 't Eynde

REGIODIRECTEUR DIENST PEDAGOGISCHE BEGELEIDING REGIO MECHELEN-BRUSSEL
peter.opteynde@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0497 54 09 69

NIVEAUCOORDINATOR BASISONDERWIJS

afbeelding van kristof.dupont

Kristof Dupont

NIVEAUCOÖRDINATOR BASISONDERWIJS
kristof.dupont@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0486 60 44 85

REGIOCOORDINATOR COMPETENTIEONTWIKKELING

afbeelding van luc.bosman

Luc Bosman

Regiocoördinator en begeleider competentieontwikkeling
luc.bosman@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0473 86 54 19

BEGELEIDERS SCHOOLONTWIKKELING

afbeelding van ellen.beeckmans_84806

Ellen Beeckmans

Begeleider competentie- en schoolontwikkeling
ellen.beeckmans@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0495 44 50 43
afbeelding van fabienne.buzzi_646

Fabienne Buzzi

Begeleider schoolontwikkeling
fabienne.buzzi@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 494 31 59 32
afbeelding van pascale.luyckfasseel_204887

Pascale Luyckfasseel

Begeleider schoolontwikkeling
pascale.luyckfasseel@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0497 87 94 45
afbeelding van bart.mertens

Bart Mertens

Begeleider schoolontwikkeling
bart.mertens@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0479 60 58 04
afbeelding van rita.mouton

Rita Mouton

Begeleider schoolontwikkeling
rita.mouton@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0474 27 87 52
afbeelding van wilfried.neutjens

Wilfried Neutjens

Begeleider schoolontwikkeling
wilfried.neutjens@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0477 88 03 74
afbeelding van mia.ragoen_516

Mia Ragoen

Begeleider schoolontwikkeling
mia.ragoen@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0486 55 72 45
afbeelding van paul.temmerman

Paul Temmerman

Begeleider schoolontwikkeling
paul.temmerman@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0476 33 64 93
afbeelding van katrien.vanasch_578

Katrien Van Asch

Begeleider schoolontwikkeling
katrien.vanasch@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0498 28 68 81
afbeelding van mieke.vanvlasselaer

Mieke Van Vlasselaer

Begeleider schoolontwikkeling
mieke.vanvlasselaer@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0497 04 75 86
afbeelding van ariane.vanlulle_579

Ariane Vanlulle

Begeleider schoolontwikkeling
ariane.vanlulle@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0495 26 80 73

BEGELEIDERS CURRICULUM

afbeelding van arnout.bonte_32418

Arnout Bonte

Bewegingsopvoeding en LO - BaO en BuO
arnout.bonte@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0476 56 68 89
afbeelding van mia.vandenwaeyenbergh

Mia Vanden Waeyenbergh

MVT (Frans BaO en SO) + CLIL
mia.vandenwaeyenbergh@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0493 25 12 79

BEGELEIDERS TAALONDERSTEUNING BaO

afbeelding van antonio.cristiano

Antonio Cristiano

Begeleider taalondersteuning
antonio.cristiano@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0473 57 61 53
afbeelding van elsie.vandersypt_733

Elsie Van der Sypt

Begeleider taalondersteuning
elsie.vandersypt@katholiekonderwijs.vlaanderen
0477/ 96 87 44

ONDERSTEUNINGSNETWERK WEST-BRABANT-BRUSSEL

afbeelding van joke.boeckx_483

Joke Boeckx

Begeleider competentieontwikkeling
Joke.Boeckx@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0486 57 65 60

ONDERSTEUNINGSNETWERK NOORD-BRABANT

afbeelding van ellen.beeckmans_84806

Ellen Beeckmans

Begeleider competentie- en schoolontwikkeling
ellen.beeckmans@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0495 44 50 43
afbeelding van luc.bosman

Luc Bosman

Regiocoördinator en begeleider competentieontwikkeling
luc.bosman@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0473 86 54 19

ONDERSTEUNINGSNETWERK OOST-BRABANT

afbeelding van katleen.gillard_696

Katleen Gillard

Begeleider competentieontwikkeling
katleen.gillard@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0495 27 80 21
afbeelding van evi.mullens_183555

Evi Mullens

Begeleider competentieontwikkeling
evi.mullens@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0472 25 50 28