Wie is wie

REGIODIRECTEUR DIENST PEDAGOGISCHE BEGELEIDING REGIO MECHELEN-BRUSSEL

afbeelding van peter.opteynde_688

Peter Op 't Eynde

REGIODIRECTEUR DIENST PEDAGOGISCHE BEGELEIDING REGIO MECHELEN-BRUSSEL
peter.opteynde@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0497 54 09 69

NIVEAUCOORDINATOR BASISONDERWIJS

afbeelding van rita.mouton

Rita Mouton

NIVEAUCOORDINATOR BASISONDERWIJS
rita.mouton@katholiekonderwijs.vlaanderen
tel. 015 29 84 78 GSM 0474 27 87 52

NIVEAUCOORDINATOR BUITENGEWOON ONDERWIJS - REGIOCOORDINATOR COMPETENTIEONTWIKKELIING

afbeelding van wilfried.neutjens

Wilfried Neutjens

NIVEAUCOORDINATOR BUO - REGIOCOORDINATOR COMPETENTIEONTWIKKELING
wilfried.neutjens@katholiekonderwijs.vlaanderen
Tel. 015 29 84 38 GSM 0477 88 03 74

BEGELEIDERS SCHOOLONTWIKKELING

afbeelding van fabienne.buzzi_646

Fabienne Buzzi

Begeleider schoolontwikkeling
fabienne.buzzi@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 494 31 59 32
afbeelding van johan.debleser

Johan De Bleser

Begeleider schoolontwikkeling
johan.debleser@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0497 74 05 61
afbeelding van kristof.dupont

Kristof Dupont

Begeleider schoolontwikkeling
kristof.dupont@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0486 60 44 85
afbeelding van wouter.jaecques

Wouter Jaecques

Begeleider schoolontwikkeling
wouter.jaecques@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0488 57 01 52
afbeelding van bart.mertens

Bart Mertens

Begeleider schoolontwikkeling
bart.mertens@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0479 60 58 04
afbeelding van iris.philips_526

Iris Philips

Begeleider schoolontwikkeling BaO - begeleider taalondersteuning SO
iris.philips@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0476 65 46 35
afbeelding van mia.ragoen_516

Mia Ragoen

Begeleider schoolontwikkeling
mia.ragoen@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0486 55 72 45
afbeelding van paul.temmerman

Paul Temmerman

Begeleider schoolontwikkeling
paul.temmerman@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0476 33 64 93
afbeelding van katrien.vanasch_578

Katrien Van Asch

Begeleider schoolontwikkeling
katrien.vanasch@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0498 28 68 81
afbeelding van mieke.vanvlasselaer

Mieke Van Vlasselaer

Begeleider schoolontwikkeling
mieke.vanvlasselaer@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0497 04 75 86
afbeelding van ariane.vanlulle_579

Ariane Vanlulle

ZILL coach - nascholer
ariane.vanlulle@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0495 26 80 73

BEGELEIDERS CURRICULUM

afbeelding van karen.nackom

Karen Nackom

Bewegingsopvoeding en LO - BaO, BuO en SO
karen.nackom@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0495 54 80 12
afbeelding van mia.vandenwaeyenbergh

Mia Vanden Waeyenbergh

Frans BaO en SO, MVT en CLIL
mia.vandenwaeyenbergh@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0493 25 12 79

BEGELEIDERS TAALONDERSTEUNING BaO

afbeelding van antonio.cristiano

Antonio Cristiano

Begeleider taalondersteuning
antonio.cristiano@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0473 57 61 53
afbeelding van an.degroeve_647

An De Groeve

Begeleider taalondersteuning
an.degroeve@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0477 44 91 67
afbeelding van elsie.vandersypt_733

Elsie Van der Sypt

Begeleider taalondersteuning
elsie.vandersypt@katholiekonderwijs.vlaanderen
0477/ 96 87 44

ONDERSTEUNINGSNETWERK WEST-BRABANT-BRUSSEL

afbeelding van joke.boeckx_483

Joke Boeckx

Begeleider competentieontwikkeling
onw.westbrabantbrussel@gmail.com
GSM 0486 57 65 60
afbeelding van aafke.deleeuw_604

Aafke De Leeuw

Begeleider competentieontwikkeling
aafke.deleeuw@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0494 90 65 52

ONDERSTEUNINGSNETWERK NOORD-BRABANT

afbeelding van luc.bosman

Luc Bosman

Begeleider competentieontwikkeling
luc.bosman@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0473 86 54 19
afbeelding van linda.decuyper

Linda De Cuyper

Begeleider compententieontwikkeling
linda.decuyper@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0474 57 30 22

ONDERSTEUNINGSNETWERK OOST-BRABANT

afbeelding van katleen.gillard_696

Katleen Gillard

Begeleider competentieontwikkeling
katleen.gillard@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0495 27 80 21
afbeelding van stephanie.vaneyen

Stéphanie Van Eyen

Begeleider competentieontwikkeling
stephanie.vaneyen@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0478 72 25 39