wie is wie

REGIODIRECTEUR DIENST PEDAGOGISCHE BEGELEIDING REGIO MECHELEN-BRUSSEL

afbeelding van peter.opteynde_688

Peter Op 't Eynde

REGIODIRECTEUR DIENST PEDAGOGISCHE BEGELEIDING REGIO MECHELEN-BRUSSEL
peter.opteynde@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0497 54 09 69

NIVEAUCOORDINATOR SECUNDAIR ONDERWIJS

afbeelding van alain.noez

Alain Noëz

NIVEAUCOORDINATOR SECUNDAIR ONDERWIJS
alain.noez@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0477 34 76 27

NIVEAUCOORDINATOR BUITENGEWOON ONDERWIJS - REGIOCOORDINATOR COMPETENTIEONTWIKKELIING

afbeelding van wilfried.neutjens

Wilfried Neutjens

NIVEAUCOORDINATOR BUO - REGIOCOORDINATOR COMPETENTIEONTWIKKELING
wilfried.neutjens@katholiekonderwijs.vlaanderen
Tel. 015 29 84 38 GSM 0477 88 03 74

BEGELEIDERS CURRICULUM

afbeelding van marijke.covens

Marijke Covens

Biologie en Natuurwetenschappen 1ste gr.
marijke.covens@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0473 52 64 42
afbeelding van dennis.dehoey_585

Dennis De Hoey

Lichaamsverzorging
dennis.dehoey@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0494 58 87 64
afbeelding van wim.depue_606

Wim De Pue

Voeding-hotel
wim.depue@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0479 24 91 62
afbeelding van alfred.dewit

Alfred De Wit

Nijverheid - preventie
alfred.dewit@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0492 73 26 30
afbeelding van anne.dewulf_568

Anne Dewulf

plastische opvoeding en kso
anne.dewulf@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0496 54 01 85
afbeelding van francine.drijkoningen

Francine Drijkoningen

Esthetica en Muzikale opvoeding
francine.drijkoningen@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0498 07 63 32
afbeelding van stefaan.lamonte

Stefaan Lamonte

Natuurwetenschappen ASO-TSO, Wet.werk en Chemie
stefaan.lamonte@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0478 52 88 91
afbeelding van karen.nackom

Karen Nackom

Bewegingsopvoeding en LO - BaO, BuO en SO
karen.nackom@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0495 54 80 12
afbeelding van tim.puttevils

Tim Puttevils

Cultuurwetenschappen en geschiedenis
tim.puttevils@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0485 46 63 62
afbeelding van gerd.vanael

Gerd Van Ael

Begeleider taalondersteuning + Nederlands B-stroom + OKAN
gerd.vanael@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0498 81 75 60
afbeelding van ann.vandievoet_584

Ann Van Dievoet

Economie en SEI + Mens en samenleving
ann.vandievoet@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0472 38 58 62
afbeelding van mia.vandenwaeyenbergh

Mia Vanden Waeyenbergh

Frans BaO en SO, MVT en CLIL
mia.vandenwaeyenbergh@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0493 25 12 79
afbeelding van miet.vanhilderson_691

Miet Vanhilderson

Gedragswetenschappen + studiegebied zorg + Mens en samenleving
miet.vanhilderson@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0486 33 25 11
afbeelding van renilde.verhaegen

Renilde Verhaegen

Personenzorg + studiegebied zorg
renilde.verhaegen@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0473 38 36 17

BEGELEIDERS SCHOOLONTWIKKELING SO

afbeelding van nele.decroos_593

Nele Decroos

Schoolbegeleiding
nele.decroos@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0479 43 72 57
afbeelding van johan.fouquaert

Johan Fouquaert

Schoolbegeleiding + studiegebied Handel
johan.fouquaert@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0486 63 80 49
afbeelding van guy.hanssens

Guy Hanssens

Schoolbegeleider
guy.hanssens@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0473 62 02 37
afbeelding van viviane.jehin.mb

Viviane Jehin

Schoolbegeleiding
viviane.jehin@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0474 30 05 64
afbeelding van annick.keunen

Annick Keunen

Schoolbegeleiding + Nascholingscoördinator DPB-OND
annick.keunen@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0475 89 26 02
afbeelding van alain.noez

Alain Noëz

NIVEAUCOORDINATOR SECUNDAIR ONDERWIJS
alain.noez@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0477 34 76 27
afbeelding van fabian.willems_570

Fabian Willems

Scchoolbegeleiding
fabian.willems@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0470 20 04 07

BEGELEIDERS TAALONDERSTEUNING SO

afbeelding van helga.debraekeleer

Helga De Braekeleer

Begeleider taalondersteuning
helga.debraekeleer@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0472 52 68 93

Liesbeth De Bruyne

Begeleider taalondersteuning
liesbeth.debruyne@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0489 58 50 93
afbeelding van gerd.vanael

Gerd Van Ael

Begeleider taalondersteuning + Nederlands B-stroom + OKAN
gerd.vanael@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0498 81 75 60

ONDERSTEUNINGSNETWERK WEST-BRABANT-BRUSSEL

afbeelding van joke.boeckx_483

Joke Boeckx

Begeleider competentieontwikkeling
Joke.Boeckx@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0486 57 65 60
afbeelding van aafke.deleeuw_604

Aafke De Leeuw

Begeleider competentieontwikkeling
aafke.deleeuw@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0494 90 65 52

ONDERSTEUNINGSNETWERK NOORD-BRABANT

afbeelding van luc.bosman

Luc Bosman

Begeleider competentieontwikkeling
luc.bosman@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0473 86 54 19
afbeelding van linda.decuyper

Linda De Cuyper

Begeleider compententieontwikkeling
linda.decuyper@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0474 57 30 22

ONDERSTEUNINGSNETWERK OOST-BRABANT

afbeelding van katleen.gillard_696

Katleen Gillard

Begeleider competentieontwikkeling
katleen.gillard@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0495 27 80 21
afbeelding van stephanie.vaneyen

Stéphanie Van Eyen

Begeleider competentieontwikkeling
stephanie.vaneyen@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0478 72 25 39