wie is wie

REGIODIRECTEUR DIENST PEDAGOGISCHE BEGELEIDING REGIO MECHELEN-BRUSSEL

afbeelding van peter.opteynde_688

Peter Op 't Eynde

REGIODIRECTEUR DIENST PEDAGOGISCHE BEGELEIDING REGIO MECHELEN-BRUSSEL
peter.opteynde@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0497 54 09 69

NIVEAUCOORDINATOR SECUNDAIR ONDERWIJS

afbeelding van alain.noez

Alain Noëz

NIVEAUCOORDINATOR SECUNDAIR ONDERWIJS
alain.noez@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0477 34 76 27

REGIOCOORDINATOR COMPETENTIEONTWIKKELING

afbeelding van luc.bosman

Luc Bosman

Regiocoördinator en begeleider competentieontwikkeling
luc.bosman@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0473 86 54 19

BEGELEIDERS CURRICULUM

afbeelding van wendy.ameys_109775

Wendy Ameys

Artistieke Vorming (beeld) + expressie
wendy.ameys@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0476 64 59 53
afbeelding van marijke.covens

Marijke Covens

Biologie en Natuurwetenschappen 1ste gr.
marijke.covens@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0473 52 64 42
afbeelding van dennis.dehoey_585

Dennis De Hoey

Lichaamsverzorging
dennis.dehoey@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0494 58 87 64
afbeelding van wim.depue_606

Wim De Pue

Voeding-hotel
wim.depue@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0479 24 91 62
afbeelding van alfred.dewit

Alfred De Wit

Nijverheid - preventie
alfred.dewit@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0492 73 26 30
afbeelding van tine.feyaerts

Tine Feyaerts

Techniek + STEM 1e graad
tine.feyaerts@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0471 57 33 73
afbeelding van stefaan.lamonte

Stefaan Lamonte

Natuurwetenschappen ASO-TSO, Wet.werk en Chemie
stefaan.lamonte@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0478 52 88 91
afbeelding van karen.nackom

Karen Nackom

Bewegingsopvoeding en LO - BuO en SO
karen.nackom@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0495 54 80 12
afbeelding van gerd.vanael

Gerd Van Ael

Begeleider taalondersteuning + Nederlands B-stroom + OKAN
gerd.vanael@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0498 81 75 60
afbeelding van mia.vandenwaeyenbergh

Mia Vanden Waeyenbergh

MVT (Frans BaO en SO) + CLIL
mia.vandenwaeyenbergh@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0493 25 12 79
afbeelding van renilde.verhaegen

Renilde Verhaegen

Personenzorg + domein Maatschappij & Welzijn
renilde.verhaegen@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0473 38 36 17

BEGELEIDERS SCHOOLONTWIKKELING SO

afbeelding van nele.decroos_593

Nele Decroos

Schoolbegeleiding
nele.decroos@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0479 43 72 57
afbeelding van johan.fouquaert

Johan Fouquaert

Schoolbegeleiding + studiegebied Handel + ICT
johan.fouquaert@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0486 63 80 49
afbeelding van guy.hanssens

Guy Hanssens

Schoolbegeleider BuSO
guy.hanssens@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0473 62 02 37
afbeelding van annick.keunen

Annick Keunen

Schoolbegeleiding + Nascholingscoördinator DPB-OND
annick.keunen@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0475 89 26 02
afbeelding van alain.noez

Alain Noëz

NIVEAUCOORDINATOR SECUNDAIR ONDERWIJS
alain.noez@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0477 34 76 27
afbeelding van Yannick.noppe_17581

Yannick Noppe

Schoolbegeleiding
Yannick.noppe@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0486 71 89 15

BEGELEIDERS TAALONDERSTEUNING SO

afbeelding van helga.debraekeleer

Helga De Braekeleer

Begeleider taalondersteuning
helga.debraekeleer@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0472 52 68 93
afbeelding van liesbeth.debruyne_752

Liesbeth De Bruyne

Begeleider taalondersteuning
liesbeth.debruyne@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0489 58 50 93
afbeelding van gerd.vanael

Gerd Van Ael

Begeleider taalondersteuning + Nederlands B-stroom + OKAN
gerd.vanael@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0498 81 75 60

ONDERSTEUNINGSNETWERK WEST-BRABANT-BRUSSEL

afbeelding van joke.boeckx_483

Joke Boeckx

Begeleider competentieontwikkeling
Joke.Boeckx@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0486 57 65 60

ONDERSTEUNINGSNETWERK NOORD-BRABANT

afbeelding van luc.bosman

Luc Bosman

Regiocoördinator en begeleider competentieontwikkeling
luc.bosman@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0473 86 54 19

ONDERSTEUNINGSNETWERK OOST-BRABANT

afbeelding van katleen.gillard_696

Katleen Gillard

Begeleider competentieontwikkeling
katleen.gillard@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0495 27 80 21
afbeelding van evi.mullens_183555

Evi Mullens

Begeleider competentieontwikkeling
evi.mullens@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0472 25 50 28