Wie is wie

REGIODIRECTEUR DIENST PEDAGOGISCHE BEGELEIDING REGIO MECHELEN-BRUSSEL

afbeelding van peter.opteynde_688

Peter Op 't Eynde

REGIODIRECTEUR DIENST PEDAGOGISCHE BEGELEIDING REGIO MECHELEN-BRUSSEL
peter.opteynde@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0497 54 09 69

NIVEAUCOORDINATOR BUITENGEWOON ONDERWIJS

afbeelding van wouter.jaecques

Wouter Jaecques

NIVEAUCOÖRDINATOR BUITENGEWOON ONDERWIJS
wouter.jaecques@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0488 57 01 52

REGIOCOORDINATOR COMPETENTIEONTWIKKELING

afbeelding van luc.bosman

Luc Bosman

Regiocoördinator en begeleider competentieontwikkeling
luc.bosman@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0473 86 54 19

BEGELEIDERS SCHOOLONTWIKKELING

afbeelding van guy.hanssens

Guy Hanssens

Schoolbegeleider BuSO
guy.hanssens@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0473 62 02 37
afbeelding van evi.mullens_183555

Evi Mullens

Begeleider competentieontwikkeling + schoolbegeleiding
evi.mullens@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0472 25 50 28

BEGELEIDERS CURRICULUM

afbeelding van arnout.bonte_32418

Arnout Bonte

Bewegingsopvoeding en LO - BaO en BuO
arnout.bonte@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0476 56 68 89

ONDERSTEUNINGSNETWERK WEST-BRABANT-BRUSSEL

afbeelding van joke.boeckx_483

Joke Boeckx

Begeleider competentieontwikkeling
Joke.Boeckx@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0486 57 65 60

ONDERSTEUNINGSNETWERK NOORD-BRABANT

afbeelding van luc.bosman

Luc Bosman

Regiocoördinator en begeleider competentieontwikkeling
luc.bosman@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0473 86 54 19

ONDERSTEUNINGSNETWERK OOST-BRABANT

afbeelding van katleen.gillard_696

Katleen Gillard

Begeleider competentieontwikkeling
katleen.gillard@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0495 27 80 21
afbeelding van evi.mullens_183555

Evi Mullens

Begeleider competentieontwikkeling + schoolbegeleiding
evi.mullens@katholiekonderwijs.vlaanderen
GSM 0472 25 50 28